Otomatik (Giyotin) Cam

Winteks Panorama; projelere uygun olarak üretilir ve birçok alanda kullanılabilen, kullanışlı bir cam sistemidir.

En yeni geliştirilen otomatik pencere sistemlerinden bir tanesi olan giyotin cam motorludur ve bu cam modülünün çalışma stili otomasyon sistemidir.

Bu sistemde camlar, 10mm temperli olarak üretilmektedir. Üçlü yan ray kanalları içerisinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Camların yukarı aşağı hareket etmesini başta ithal Zenteax kayış olmak üzere, askı plangalar ve motor sağlar. Bu güçlendirilmiş hareket sistemi ile camlara orantılı bir hareket kabiliyeti kazandırılmıştır. Aslında bu sistemin en can alıcı noktası sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır. Diğer hareketli camlar söz konusu bu sabit camın üzerine çekilir ve dolayısıyla sistem açık konumdayken camlar küpeşte vazifesi görür ve giyotin camı oluşturur.

Winteks Panorama sisteminin tamamı 6063 ithal aluminyumdan imal edilmiş olup, aksesuar ve parçalar paslanmaz kromdan üretilir.

Winteks Panorama; kış bahçesi, veranda, pergola tente, teras, işyeri, teşhir vitrini, havuz, balkon, pencere gibi birçok alanda kolay uygulanabilen, özel güvenlikli profil ve cam sistemi ile kilitsiz olarak tam emniyetle kullanılabilen bir üründür.

İsteğinize göre Winteks Panorama sistemi üzerine içeriden veya dışarıdan zip perde uygulamasıda yapılabilmektedir.

Winteks Panorama sisteminin kullanışı oldukça basittir. Ürünün kullanımını dakikalar içerisinde öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.