Hakkımızda.

Hakkımızda.

Winteks Tente kurulduğu yıldan bugüne kadar tüm çalışanlarımız ile bir vücut halinde sürekli yeniliği yakalamış kazandığı üretim tecrübesi ile kendi sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı esnek proje kabiliyeti ile müşteri beklentilerine en kısa sürede cevap verirken soğuk ve sert malzemelerden yumuşacık dokunuşlar sağladık.

Mekanlara uyguladığımız projelerle aynı zamanda kültür ve medeniyetimizin bir unsuru olduğunu hiçbir zaman unutmadık.

MİSYON

Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz eğitimli, donanımlı ve uzman personellerimizle kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesiyle birleştirecek müşterimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit edip çözümler sunarak kullanım alanı yüksek bakımı kolay ve uzun ömürlü projeler üretmektedir.

VİZYON

Başarı ve Çaba: Uygulama yaptığımız her işimizde daima başarılı olmayı ve bu doğrultuda her türlü çabayı göstermeyi hedefliyoruz.

Detaylara Önem Verme: Başarının detaylardan olduğunu bilir, doğru ve estetiğe ulaşmak için detayları araştırır ve özenle uygularız.

Dürüstlük ve Güvenirlik: Verdiğimiz sözleri ve taahhütleri yerine getirmek için üstün bir performans gösterir, iş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı dostluklar geliştiririz.

Müşteri Odaklı: Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını hızlı ve doğru olarak belirler güçlü yapımız üstün standartlarda ürünlerimiz uygun fiyatlı satışımız ve pazarlamada alternatif ödeme imkanlarımız ile müşterilerimize uygun bir şekilde sunarak müşteri memnuniyetine odaklarınız.

Verimlilik: Ürettiğimiz ve projelendirdiğimiz her işte verimliliği ve kaliteyi ön planda tutarız.